אתי גרשי חריף


אתי גרשי חריף
מאמנת נשים למערכות יחסים וזוגיות

אני אתי גרשי חריף, ילידת 58' - קואצ'רית קשובה, אוהבת, תקשורתית ורוחנית, המשלבת באימון את עקרונות הפסיכולוגיה הבודהיסטית.

אני אתי גרשי חריף, ילידת 58' - קואצ'רית קשובה, אוהבת, תקשורתית ורוחנית, המשלבת באימון את עקרונות הפסיכולוגיה הבודהיסטית. אני מאמנת מבוגרים – בשנים האחרונות, ליוויתי אנשים רבים בצמתי דרכים משמעותיות וסייעתי להם לעבור שינויים בתחומים רבים בחייהם – החל בזוגיות ויחסים וכלה בקריירה ובעצמאות כלכלית. 

אל עולם האימון והמנטורינג סללתי דרך ארוכה ורבת שנים. אלו נסיבות החיים שהובילו אותי עד הלום - והסיפור שלי הוא חלק בלתי נפרד מההכשרה והידע שצברתי, ואותם אני שמחה לשתף ולחלוק איתכן ואתכם באהבה. עד שנת 2004 עבדתי בתחום הפרסום, וב-2005 התחלתי את דרכי כעצמאית בתחום הנדל"ן, שם עבדתי במשך כ-7 שנים. העבודה מול אנשים ובניית הקשרים הקרובים שרכשתי עם לקוחות לאורך 16 שנות ניסיוני, העבירו לי את המסר החשוב שקיבלתי בחיי – עלי לעבוד עם אנשים ולשמש גורם תומך ומטפל בחייהם. 

לאחר שזכיתי לפגוש באודי, בן זוגי המקסים והתומך, בשנת 2009, מצאתי את עצמי מתמודדת לראשונה עם אתגרים חדשים שהתעוררו ביני ובין עצמי רק לאחר שהבנתי כי אינני לבד יותר - וכי כעת כל בחירה שאעשה עבור עצמי, תהיה בהקשר זוגי. וכך, לצד שפע השמחה וההתרגשות, הייתה גם רמת מורכבות שדרשה התמודדות. למדתי כי חוויות העבר שלי מכוננות את כל מערך האמונות, התגובות ותפיסות העולם שלי - וכי על מנת לחיות בזוגיות, עלי ללמוד כיצד להשתחרר מהן וללמוד כיצד לפעול מתוך חופש מוחלט, גם מתפיסותיי שלי. 

ב-2015 התחלתי את דרכי בלימוד אימון אישי בשיטת סאטיה (בסנסקריט – אמת. בפאלי - קשב, השפות ההודיות העתיקות שבה נכתבו הכתבים הבודהיסטיים) - המאפשרת לאדם למצות את הפוטנציאל הטמון בו על ידי הנחייה מאת מאמן, אשר משקף את תגובותיך ושפתך הרגשית ומנחה אותך כיצד להתעמת עמם ולהישאר במודעות אליהם, בלי לנסות לחמוק מהם. ב-2018 למדתי והטמעתי גם את עקרונות הפסיכולוגיה הבודהיסטית. ובמקביל לכך, 

אני בוגרת קורס סיוע לנשים נפגעות הטרדה מינית ונפגעות אלימות כלכלית. המסע ההתפתחותי שלי טרם הסתיים. אני ממשיכה בכל עת להעמיק את הלימוד שלי ולשפר את טכניקות האימון שלי - דרך בית ספר EMOTION והשתלמויות בתחומים רבים שמאפשרים לי להתאים את הטיפול למגוון רחב של צרכים. אני מזמינה אותך בחזרה אל עצמך, במסגרת מסע מרגש של התבוננות פנימה ולימוד עצמי משמעותי שיביא שפע אל חייך. לפרטים נוספים ולתיאום מפגש, אני ממתינה לפנייתך כעת.

והשאלות שאני שואלת אותך:
מה חשוב לך בחיים והאם את חיה ופועלת לפי כך ביום יום הלכה למעשה?
האם את מבינה את הפער בין מה שאת רוצה לבין מה שיש לך במציאות?
מה המקור והבסיס למערכות יחסים מיטיבות ובריאות?


האימון הוא מפגש בין שני אנשים שנועדו להתבונן באחד – שהוא המתאמן.
 לפרטים נוספים ולתיאום מפגש, אני ממתינה לפנייתך כעת. 


אתי גרשי חריף מאמנת נשים למערכות יחסים וזוגיות
להתקשרות 052-2552741
הקליניקה שלי בראשון לציון