שרית אבו


שרית אבו
מאמנת לתודעת חופש מודעות בערנות

שרית אבו מאמנת לתודעת חופש מודעות בערנות - לדעת את העצמי שאני מלווה נשים על ידי כלים תודעתיים לדעת את עצמן מתוך הומור ושמחה.

נעים מאוד אני שרית אבו מאמנת לתודעת חופש מודעות בערנות - לדעת את העצמי שאני מלווה נשים על ידי כלים תודעתיים לדעת את עצמן מתוך הומור ושמחה. מטפלת בהפרעות דחק פוסט טראומטיות - חרדה, דיכאון ומשברי חיים. מה שאני עושה באמת זה לעזור לאנשים לראות, במיוחד בחושך. למדתי שמבעד לעלטה מבחינים הכי טוב בניצוצות האור והם שמאירים את דרכנו. יש לי את זה כי הייתי שם בחושך 13 שנים מחיי, עיניי היפות התרגלו לראות בחושך את תכלית חיי. ושם גליתי את הניצוץ האלוהי שיש בתוכי. 13 שנה של התקפי חרדה חזקים שהביאו אותי בסופו של דבר לחוות דיכאון. אך בתוכי ידעתי שאנצח את החרדה בלי אף כדור אחד❗ בעקבות המחלה עברתי הארה חוץ גופית ובה גליתי, שקבלתי מתנה, שליחות ובשורה שאותה אני רוצה להעביר אלאה. אפשר לנצח את החרדה בלי כדורים! אני ההוכחה שאפשר אחרת. בעקבות החוויה פתחתי יכולת לראות מעבר יש לי את זה, לא רק את היכולת לראות אלא את התשוקה להראות לאחרים את מה שנסתר מעיניהם. זהו סיפור על אישה שהיה לה הכל אך בעצם לא היה לה כלום! אישה שלא רצתה להיות, שאיבדה את האני שלה אבל מצאה את עצמה. אחרי שקצת התאוששתי חיפשתי חקרתי במשך תקופה ארוכה מה יעזור לי שיכול לעזור גם לאחרים? פתחתי מודל שהציל את חיי! כיום אני מאמנת ומלווה נשים שרוצות לדעת מי הן, לאהוב את עצמן מתוך שמחה ולצאת לחופש אמיתי. 

****הפניות טובות עבורי: נשים 25-55 שעוברות התקפי חרדה, דיכאון ומשברי חיים הרוצות לעשות שינוי בחייהן ולחיות חיי חופש ושמחה.


שם מלא: שרית אבו
מספר טלפון: 0549981377
דואר אלקטרוני: sarit.8th.wonder@gmail.com
אזור שירות: נס ציונה והסביבה